Miejskie Centrum Informacji

28 marca 2008 roku w pasażu dąbrowskiego hipermarketu „Real” zainaugurowało swoją działalność miejskie Centrum Informacji – projekt Urzędu Miejskiego, Muzeum Miejskiego „Sztygarka” i firmy „Real”. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Dąbrowie Górniczej. Miejski punkt informacyjny z fachową obsługą jest wyposażony w sprzęt multimedialny z szybkim dostępem do wszelkich informacji dotyczących naszego miasta.

Na stoisku dostępne będą materiały na temat najciekawszych wydarzeń kulturalnych, sportowych, dokonać będzie można rezerwacji biletów na imprezy miejskie, jak również nabyć promujące gadżety i publikacje.

W punkcie informacyjnym będzie można uzyskać także informacje na temat funkcjonowania magistratu i sposobu załatwiania urzędowych spraw.